این داستان درباره وین، یک خواننده و ترانه‌سراست که بیست سال پیش در یک تصادف رانندگی در نشویل، یک ضربان قلب دور از او رویایش را پایان داد. اکنون او یک مرد کارگر است که برای تامین هزینه‌های خانواده‌اش تلاش می‌کند. اما با وجود این همه مشغله، او هنوز به یاد رویای موسیقی کانتری‌اش است و آرزو دارد یک فرصت دیگر برای ملاقات با موسیقی کانتری که از بین رفته است، داشته باشد. این داستان می‌تواند نشان دهد که گاهی اوقات حتی در میان همهٔ مشغله‌های زندگی، رویاها و اشتیاق‌های گذشته همچنان در دل انسان‌ها زنده می‌مانند و آن‌ها را به سمت رسیدن به آن‌ها هدایت می‌کنند.

تصاویر فیلم The Neon Highway

تیزر فیلم بزرگراه نئون

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Neon Highway

درباره فیلم بزرگراه نئون 2024

فیلم بزرگراه نئون The Neon Highway 2024 فیلمی در ژانر درام, خانوادگی, موزیکال محصول کشور آمریکا میباشد در این فیلم بازیگرانی چون Beau Bridges, Rob Mayes, Sam Hennings و دیگر بازیگران… به ایفای نقش پرداخته اند. William Wages کارگردانی این اثر را برعهده دارد.

Synopsis

Wayne, a singer, meets washed-up legend Claude Allen. Together they go to Nashville to pitch a song, but the industry rejects them. Wayne figures out how to release the song publicly, not for himself but for Claude

شما می توانید فیلم بسیار جذاب The Neon Highway 2024 را بلافاصله پس از انتشار همراه با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم The Neon Highway

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!