فرمانده آشویتس، رودولف هوس، و همسرش هدویگ، تلاش می کنند تا در خانه و باغی در کنار اردوگاه، زندگی رویایی را برای خانواده خود بسازند.

تصاویر فیلم The Zone of Interest

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Zone of Interest

درباره فیلم منطقه مورد علاقه 2023

منطقهٔ مورد علاقه (به انگلیسی: The Zone of Interest) یک فیلم درام تاریخی محصول ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی جاناتان گلیزر است که بر اساس رمانی به همین نام اثر مارتین آمیس از سال ۲۰۱۴ ساخته شده‌است. این فیلم در سال ۲۰۲۱ در اردوگاه آشویتس فیلمبرداری شد. منطقهٔ مورد علاقه نخستین نمایش جهانی خود را در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن در ۱۹ می ۲۰۲۳ داشت که آن‌جا برندهٔ جایزهٔ بزرگ و جایزهٔ فیپرِشی شد. این فیلم در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳ از طریق ای۲۴ در ایالات متحده اکران شد. این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و از سوی هیئت ملی بازبینی فیلم، یکی از ۵ فیلم بین‌المللی برتر سال نام گرفت. این فیلم در مراسم گلدن گلوب نامزد جوایز بهترین فیلم – درام، بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان و بهترین موسیقی شد.

Synopsis

Auschwitz commandant Rudolf Höss and his wife Hedwig strive to build a dream life for their family in a house and garden beside the camp

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Zone of Interest 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت میکس مووی دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Zone of Interest 2023 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Zone of Interest

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!